II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup IKT a príslušenstva
Referenznummer der Bekanntmachung: 1-DNS/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je nákup IKT a príslušenstva pre organizáciu Datacentrum. Súčasne s dodaním požadovaného tovaru budú poskytované nevyhnutné súvisiace služby, a to dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, záruka na dodaný tovar v trvaní podľa konkrétnej špecifikácie zákazky a prípadná inštalácia (ak sa vyžaduje).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výzva č. 1 - Networking Core
Los-Nr.: Výzva č. 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodávka: centrálnej sieťovej LAN a SAN infraštruktúry vrátane technológie pre prepojenie lokalít DC Cintorínska a DC Kopčianska
Výzva č. 2 - Networking Access
Los-Nr.: Výzva č. 2
Predmetom zákazky je dodávka: top of the rack sieťovej SAN a LAN infraštruktúry.
Výzva č. 3 - Storage (doplnenie existujúcej infraštruktúry)
Los-Nr.: Výzva č. 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32580000 Datenanlagen
Predmetom zákazky je dodávka: dátového úložiska
Výzva č. 4 - Backup HW Infrastructure (doplnenie existujúcej infraštruktúry)
Los-Nr.: Výzva č. 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233160 Streamer-Laufwerk
Predmetom zákazky je dodávka: virtuálnej páskovej knižnice a páskovej zálohovacej infraštruktúry
Výzva č. 5 - Compute (doplnenie existujúcej infraštruktúry)
Los-Nr.: Výzva č. 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
Predmetom zákazky je dodávka: blade serverov vrátanie šasi
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: Výzva č. 6
Výzva č. 7 - Backup HW Infrastructure
Los-Nr.: Výzva č. 7
Predmetom zákazky je dodávka: virtuálnej páskovej knižnice a páskovej zálohovacej infraštruktúry.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: Výzva č. 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Predmetom zákazky je dodávka: zálohovacieho programové vybavenia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: Výzva č. 9
Výzva č. 10 - Compute Core Blocks
Los-Nr.: Výzva č. 10
Výzva č. 11 - Compute Building Blocks
Los-Nr.: Výzva č. 11
Výzva č. 12 - Compute ECP
Los-Nr.: Výzva č. 12
Predmetom zákazky je dodávka: blade serverov vrátanie šasi.