Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 12 12 wraz z transportem i załadunkiem
Referenznummer der Bekanntmachung: ZO/ZP-32/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 12 12 wraz z transportem i załadunkiem - inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty stanowiące wysokokaloryczny balast > 6GJ/Mg powstający z przetwarzania odpadów
Szacowana ilość odpadów do załadunku, transportu i zagospodarowania w terminie od 03.07.2023 r. do 30.09.2023 r. wynosi 2700 Mg +/- 30%