Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst dagelijkse schoonmaak van diverse gebouwen
Referentienummer: Leuven-LOG – SM 2023-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90910000 Reinigingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving: