II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 245 283.02 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 6
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΥΓΡΗΣ ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΗ ΧΡΗΣΗ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΑΔΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΙΜΟΣΥΓΚΟΛΗΣΗΣ ΣΕ ΣΤΗΛΕΣ ΓΕΛΗΣ (ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ)
Los-Nr.: 2
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΑΔΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΙΜΟΣΥΓΚΟΛΗΣΗΣ ΣΕ ΣΤΗΛΕΣ ΜΙΚΡΟΣΦΑΙΡΙΔΙΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΑΝΑΛΥΤΗ
Los-Nr.: 3
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΟΞΙΝΗ ΕΚΛΟΥΣΗ ΑΥΤΟΑΝΤΙΣΩΜΑΤΟΣ. ΑΝΤΙΓΟΝΙΚΑ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΣΘΕΝΩΝ
Los-Nr.: 4
ΚΑΡΤΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΔΙΑΧΥΣΗΣ ΒΑΣΙΚΟΥ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΟΥ ΦΑΙΝΟΤΥΠΟΥ (JK,FY,S) ΓΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟ ΑΝΤΙΓΟΝΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ ΣΕ ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΜΕΤΑΓΓΙΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΣΥΝΟΔΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Los-Nr.: 5
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ (ΟΜΑΔΑ-ΦΑΙΝΟΤΥΠΟΣ-SCREENING-DAT) ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΕΣ
Los-Nr.: 6