Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bulkleveringen brandstoffen
Referentienummer: 789098
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09100000 Brandstoffen
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het in bulk leveren van onderstaande brandstoffen. In de tabel staat een inschatting van het verbruik per jaar gebasseerd op het verbruik van de afgelopen jaren. Hoewel de gemeente meent dat dit een reële inschatting is, kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Product Verbruik per jaar
Diesel, EN590 65.000 liter per jaar
Adblue 1.000 liter per jaar
Aspen oranje 1.625 liter per jaar
Aspen blauw 150 liter per jaar
De gemeente beschikt op de gemeentewerf over twee dieseltanks met een inhoud van 5.000 liter per stuk. De tanks staan naast elkaar opgesteld en zijn voorzien van een automatisch tankinhoudmeetsysteem.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
zie aanbestedingsdocument