Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa mebli biurowych, foteli obrotowych i krzeseł dla RZGW Poznań”
Referenznummer der Bekanntmachung: PO.ROZ.2810.74.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39130000 Büromöbel
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 3 – Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39113100 Sessel
39121100 Schreibtische
39131000 Büroregale
39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
39131100 Archivregale
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem szczegółowej specyfikacji są wymagania dotyczące wykonania dostawy mebli biurowych, foteli obrotowych oraz krzeseł dla RZGW Poznań oraz jednostek podległych. Dostawy będą odbywać się do każdej części wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz montażem. Dostawy będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w umowie.
Szczegóły w załączniku do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i SWZ