Dienstleistungen - 313521-2023
Tschechien-Prag: Archäologische Untersuchungen
2023/S 101-313521
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
D7 MÚK Knovíz - MÚK Slaný - západ - záchranný archeologický výzkum
Referenznummer der Bekanntmachung: 02PA-000913
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71351914 Archäologische Untersuchungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky je provedení záchranného archeologického výzkumu pro stavbu D7 MÚK Knovíz MÚK Slaný – západ v souladu se zák. č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů.
Záchranný archeologický výzkum bude koordinován se zpracovatelem zemních prací pro záchranný archeologický výzkum.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 99 953 815.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: