Lieferungen - 313526-2023
Kroatien-Zagreb: Transformatoren
2023/S 101-313526
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zamjena oštećenog transformatora 110_30 kV, 60 MVA, -T3 u TS Jarun
Referenznummer der Bekanntmachung: 3004-V-5/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31170000 Transformatoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je isporuka energetskog transformatora s radovima ugradnje za potrebe HOPS-a, sve u skladu s Tehničkim uvjetima i specifikacijom, Troškovnikom te cjelokupnim DON-om, u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude za ovu nabavu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 450 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: