Oznámení o zakázce – veřejné služby
Směrnice 2004/17/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce zadavatelem:
Dodávka trolejbusů s přídavným bateriovým pohonem.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníDodávky
Koupě
Kód NUTS CZ080 Moravskoslezský kraj
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů):
Dodávka celkem 10 ks trolejbusů s přídavným bateriovým pohonem pro městskou hromadnou dopravu osob v letech 2017–2018.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV) II.1.7)Informace o Dohodě o veřejných zakázkách (GPA)Na zakázku se vztahuje Dohoda o veřejných zakázkách (GPA): ne
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne