Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tjänster för utförande av internationellt utvecklingssamarbete
Referenznummer der Bekanntmachung: UH-2023-13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil75200000 Kommunale Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
SKR har behov av extern kompetens för att, i samråd och samarbete med SKR:s egna resurser, komplettera tjänsteleveransen inom pågående internationella utvecklingsarbeten.