Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektroniczne systemy sprzedaży biletów na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
Referenznummer der Bekanntmachung: IS/3/ZP/19/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy, montaż i uruchomienie oraz utrzymanie (świadczenie gwarancji i serwisu) 132 sztuk automatów biletowych wraz z Oprogramowaniem, zasilanych energią słoneczną.