Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
AO 10549 Картотекиране и правен анализ на документи на Европейския съюз
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 21: Юридически услуги
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: В помещения на изпълнителя.
код NUTS LU000 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Информация относно рамковото споразумениеРамково споразумение с няколко оператора
Брой на участниците в предвиденото рамково споразумение: 3
Срок на действие на рамковото споразумение
Продължителност в месеци: 51
Обосноваване на рамково споразумение, чийто срок на действие надвишава четири години: Продължителността на поръчката е 48 месеца + 3 месеца начален период.
Обща прогнозна стойност на покупките за целия срок на действие на рамковото споразумение
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 1 600 000 EUR
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Целта на поръчката е проверка, изготвяне и осигуряването на метаданни в електронен формат за законодателни, административни и политически ориентирани документи, както и законодателни процедури от институциите на ЕС или съответните органи.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)79100000 Юридически услуги, 75111200 Услуги на изпълнителната власт
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
AO 10549 Indexing and legal analysis of European Union documents
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 21: Legal services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Premises of the contractor.
NUTS code LU000 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Information on framework agreementFramework agreement with several operators
Number of participants to the framework agreement envisaged: 3
Duration of the framework agreement
Duration in months: 51
Justification for a framework agreement, the duration of which exceeds four years: The duration of the contract is 48 months + 3 months of start-up period.
Estimated total value of purchases for the entire duration of the framework agreement
Estimated value excluding VAT: 1 600 000 EUR
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
The purpose of the contract is verification, production and delivery of metadata in electronic form about legislative, administrative or policy-oriented documents as well as legislative procedures from the EU institutions or related bodies.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)79100000 Legal services, 75111200 Legislative services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
II.2.2)Information about optionsOptions: no