Sprememba javnega naročila/koncesije v njegovem/njenem obdobju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
LETNO VZDRŽEVANJE GOSPODARSKE JAVNE INFRASTRUKTURE IN IZVEDBA NOVOGRADENJ NA OBMOČJU OBČINE IDRIJA V LETIH 2022 IN 2023
Referenčna številka dokumenta: JN-3-2021
II.1.2)Glavna koda CPV90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Vzdrževanje cest v KS Dole in Godovič
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
II.2.4)Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe: