Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń wyciągowych i szybowych, lin, obudów szybowych, urządzeń górniczych oraz specjalistycznych badań maszyn i urządzeń
Referenznummer der Bekanntmachung: 702201291
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń wyciągowych i szybowych, lin, obudów szybowych, urządzeń górniczych oraz specjalistycznych badań maszyn i urządzeń dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
2. Badania zawieszeń naczyń wyciągowych i lin
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Badania naczyń wyciągowych
Los-Nr.: 3
4. Badania wież szybowych.
Los-Nr.: 4
5. Badanie drgań wież szybowych.
Los-Nr.: 5
6. Badanie i ocena obudowy szybów i szybików.
Los-Nr.: 6
7. Badanie geometrii obudowy szybu oraz elementów jego zbrojenia, odległości ruchowych oraz prostoliniowości torów prowadzenia naczyń.
Los-Nr.: 7
8. Badanie geometrii obudowy szybów i szybików.
Los-Nr.: 8
9. Badanie rzeczywistych sił oddziaływania naczynia wyciągowego na zbrojenie szybu wraz z analizą.
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
11. Pomiary grubości urządzeń technicznych, zbrojenia szybu oraz rurociągów.
Los-Nr.: 11
12. Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów nieuzbrojonych i niewyposażonych w górnicze wyciągi szybowe
Los-Nr.: 12
12. Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów nieuzbrojonych i niewyposażonych w górnicze wyciągi szybowe za pomocą:
a) przewoźnego wyciągu ratowniczego,
b) przewoźnego wyciągu ratowniczego oraz laserowej rejestracji
13. Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów nieuzbrojonych i niewyposażonych w górnicze wyciągi szybowe za pomocą wideorejestracji
Los-Nr.: 13
13. Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów nieuzbrojonych i niewyposażonych
w górnicze wyciągi szybowe za pomocą wideorejestracji (filmowania) wraz
z opracowaniem sprawozdań.