Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dienstenovereenkomst voor de voortzetting van technische bijstand bij het EU-platform inzake co-existentie tussen mensen en grote carnivoren.
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0021.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze oproep tot inschrijving behelst de verlening van diensten betreffende bijstand en ondersteuning bij het werk van het EU-platform inzake co-existentie tussen mensen en grote carnivoren. De doelstelling van het platform is het vergemakkelijken van de uitwisseling van meningen en ervaringen tussen verschillende belanghebbenden, voor het vinden en bevorderen van gezamenlijke oplossingen voor conflicten met grote carnivoren. De contractant moet optreden als secretariaat van het platform en bijstand verlenen aan de leden ervan bij de uitvoering van de overeengekomen maatregelen. De contractant moet tekst voorzien (Worddocument) voor updates op de website betreffende het EU-platform inzake co-existentie tussen mensen en grote carnivoren: http://ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/coexistence_platform.htm
De contractant organiseert 1 jaarlijkse plenaire vergadering van 1 dag met betrekking tot het platform. De contractant moet rechtstreeks samenwerken met de leden en moet hen te helpen met de organisatie van de regionale workshops en andere ad-hocbijeenkomsten.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 450 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst.
Opdracht van 12 maanden die tweemaal verlengbaar is (in totaal 36 maanden), met een begroting van 150 000 EUR per jaar, tweemaal verlengbaar (dus met een totale begroting van 450 000 EUR).