Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Kwaliteitsnormen voor en monitoring van waterverontreinigende stoffen.
Referentienummer: ENV.C.1/SER/2017/0020.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het werk is van technische aard en vereist deskundigheid betreffende het afleiden van milieukwaliteitsnormen voor waterverontreinigende stoffen, het monitoren van chemische stoffen in water door middel van passieve bemonstering en het monitoren van waterverontreinigende stoffen in sediment, onder meer voor trendanalyse. De contractanten moeten gegevens verzamelen uit wetenschappelijke literatuur en technische verslagen, overleg plegen met deskundigen en duidelijke verslagen opstellen in het Engels. Fragmenten uit deze verslagen kunnen rechtstreeks in richtsnoeren worden overgenomen. De contractanten moeten bekwaam zijn in het uitvoeren van gegevensanalyses en het toepassen van statistische methoden.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 200 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Enkelvoudige dienstenovereenkomst van 18 maanden.