Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup wraz z dostawą zestawu do trudnej intubacji, mobilnego aparatu USG, 9 sztuk pomp infuzyjnych
Referenznummer der Bekanntmachung: IHIT/P/22/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
zakup wraz z dostawą urządzeń medycznych – 9 sztuk pomp
infuzyjnych wraz z dedykowanymi statywami (część 1), zestawu do trudnej intubacji (część
2), mobilnego aparatu USG (część 3).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
9 sztuk pomp infuzyjnych wraz z dedykowanymi statywami
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
infuzyjnych wraz z dedykowanymi statywami
zestawu do trudnej intubacji
Los-Nr.: 2
zakup wraz z dostawą urządzenia medycznego – zestawu do trudnej intubacji
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
zakup wraz z dostawą urządzenia medycznego –, mobilnego aparatu USG (.