Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usługi dostępu do Systemu Informacji Prawnej
Referenznummer der Bekanntmachung: BGO-BGZ.25.7.2023.PCh
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi dostępu do Systemu Informacji Prawnej w trybie on-line przez Internet, z sieci lokalnej Zamawiającego, dla nielimitowanej liczby użytkowników, w tym co najmniej 400 użytkowników równoczesnych
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi dostępu do Systemu Informacji Prawnej w trybie on-line przez Internet, z sieci lokalnej Zamawiającego, dla nielimitowanej liczby użytkowników, w tym co najmniej 400 użytkowników równoczesnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.