Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.2)Hoved-CPV-kode66000000 Finansielle tjenester og forsikringstjenester
II.1.4)Kort beskrivelse:
HAB ønsker tilbud på bygning-, løsøre-, IT/teknisk- og ansvarsforsikring
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung: