Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej nr 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach
Referenznummer der Bekanntmachung: 14/DZP/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia pn. „Przebudowa dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej nr 44 – ul. Mikołowskiej w Tychach” będzie realizowany w formule „Projektuj i Buduj”.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej nr 44 na odcinku od km 30+580 do km 31+180 nad torami kolejowymi wraz z przebudową przyległej infrastruktury drogowej, budowa oświetlenia drogowego, kanałów technologicznych, kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci uzbrojenia terenu oraz kolidującej infrastruktury kolejowej i ITS.