II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ I OPROGRAMOWANIA WRAZ Z USŁUGĄ WDROŻENIA
Referenznummer der Bekanntmachung: GCR/17/ZP/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury informatycznej i oprogramowania w celu uruchomienia nowych e-usług w obszarze zdrowia w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „REPTY” wraz z usługą ich wdrożenia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1. Licencje wraz z wdrożeniem
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48180000 Medizinsoftwarepaket
72263000 Software-Implementierung
72265000 Software-Konfiguration
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1. Licencje wraz z wdrożeniem: 1. Aplikacje mobilne e-Wizyta (lekarska i pielęgniarska) 2. e-Płatności 3. e-Powiadomienia 4. Telekonsultacje lekarz-lekarz 5. Telekonsultacje lekarz-pacjent 6. e-Partner 7. Wdrożenie e-usług Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagane minimalne parametry techniczne, jakościowe i funkcjonalne oraz warunki konieczne do spełnienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw, usług z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w Rozdziale III pkt 5 SWZ. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco. Termin wykonania zamówienia (trwania umowy) wyznacza się : dla Części nr 1 – zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy, jednaj nie dłużej niż do 60 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: Część nr 1. 9.000,00 zł. patrz Rozdział VI. pkt 4 SWZ.
Część nr 2. Sprzęt, infrastruktura informatyczna wraz z wdrożeniem
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
48822000 Computerserver
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
30213300 Tischcomputer
30213100 Tragbare Computer
48219300 Verwaltungssoftwarepaket
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
30236000 Diverse Computerausrüstungen
48730000 Sicherheitssoftwarepaket
48760000 Virenschutzsoftwarepaket
48761000 Antivirensoftwarepaket
48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
32420000 Netzausrüstung
Część nr 2. Sprzęt, infrastruktura informatyczna wraz z wdrożeniem 1. Serwer - 2 szt. 2. Macierz dyskowa z dyskami - 1 szt. 3. Stacja robocza z monitorem – 150 szt. 4. Punkty dostępowe Access Point - 46 szt. 5. Licencja CAL dla Windows Server 2012R2 – 200 szt. 6. Licencja na oprogramowanie antywirusowe – 130 szt. 7. Laptop - 40 szt. 8. System ochrony i akceleracji aplikacji sieciowych – 1 szt. 9. Systemy ochrony w punkcie styku typu UTM – 2 szt. 10. Przełącznik dostępowy - 20 szt. 11. Przełącznik rdzeniowy - 2 szt. 12. System zbierania i analizy logów – 1 szt. 13. Wdrożenie rozwiązań ochrony – 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagane minimalne parametry techniczne, jakościowe i funkcjonalne oraz warunki konieczne do spełnienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw, usług z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w Rozdziale III pkt 5 SWZ. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco. Termin wykonania zamówienia (trwania umowy) wyznacza się : dla Części nr 2 – zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy, jednaj nie dłużej niż do 90 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: Część nr 2. 30.000,00 zł. patrz Rozdział VI. pkt 4 SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48814200 Patientenverwaltungssystem
33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Część nr 3. Automat do leków - 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagane minimalne parametry techniczne, jakościowe i funkcjonalne oraz warunki konieczne do spełnienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw, usług z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w Rozdziale III pkt 5 SWZ. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco. Termin wykonania zamówienia (trwania umowy) wyznacza się : dla Części nr 3 – zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy, jednaj nie dłużej niż do 60 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: Część nr 3. 7.000,00 zł. patrz Rozdział VI. pkt 4 SWZ.