Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instrumentárium a sterilizační kontejnery
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33162200 OP-Instrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka instrumentária a sterilizačních kontejnerů pro centrální operační sály Pardubické nemocnice. Podrobné informace a seznam nástrojů jsou uvedené v zadávací dokumentaci.