Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Informacinė sistema „Kasos aparatų duomenų apskaitos sistema“
II.1.2)Main CPV code72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Short description:
Informacinė sistema, skirta rinkti, saugoti ir naudoti kasos aparatų ir programinės įrangos pagrindu veikiančių kasos aparatų duomenis ir patikrinti atsiskaitymo dokumentų tikrumą ir tikslumą.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 280 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72200000 Software programming and consultancy services
II.2.4)Description of the procurement: