II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Keretmegállapodás mélyépítési munkákra 2020
Reference number: EKR000688512020
II.1.2)Main CPV code45221250 Underground work other than tunnels, shafts and subways
II.1.4)Short description:
Keretmegállapodás mélyépítési munkákra 2020 - 6., 7., 8. és 9. írásbeli konzultáció
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Borókás utca (Szent István út
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45233220 Surface work for roads
II.2.4)Description of the procurement:
1. rész: Borókás utca (Szent István út - Nyárfás utca) 250,44 fm tekintetében:
- önkormányzati tulajdonú vagy kezelésű fővárosi belterületi és külterületi, valamint a közigazgatási határán található és ezekhez közvetlenül kapcsolódó szilárd burkolat nélküli utak szilárd burkolattal történő ellátása,
- a terület előkészítése,
- a szilárd burkolat tartósságát biztosító megfelelő minőségű alépítmény elkészítése,
- aszfaltozási munkák előkészítése,
- burkolatalap készítése
- aszfaltozás egy vagy két rétegben,
- szegélyépítés, járdaépítés,
- csapadékvíz-elvezetés műtárgyainak, az út műtárgyainak, az út tartozékainak kiépítése,
- a forgalomtechnikai létesítményeknek és a közlekedésbiztonsági elemeknek a költsége.
Ajánlatkérő minden rész tekintetében a teljes nettó ellenszolgáltatás 5 %-ának megfelelő összegű tartalékkeretet köt ki. Részletesen a szerződéstervezetekben.
A feladatok részletesen a műszaki leírásban.
2. rész: Darázs utca (Medve utca - Szent István út) 107,26 fm tekintetében:
3. rész: Erkély utca I. (Tölgyes út - Áfonyás utca) 186,22 fm + Erkély utca II. (Áfonyás utca - Jázminos utca) 270,58 fm tekintetében:
Mátra utca (Szentmiklósi út
Lot No: 4
5. rész: Mátra utca (Szentmiklósi út - Királyerdő út) 124,44 fm tekintetében:
7. rész: Orgonás utca (Diós út - Szent István út) 176,03 fm tekintetében:
Örvény utca (Királyerdő út
Lot No: 6
8. rész: Örvény utca (Királyerdő út - Királyhágó út) 93,20 fm tekintetében:
Budapest, XXI. kerület, 2. zóna
Lot No: 7
Budapest, XXI. kerület, 2. zóna: Katona J. utca - Kolozsvári utca - Rákóczi tér - Kassai utca
Tempo30 forgalomtechnikai kivitelezés (forgalomcsillapító küszöbök és forgalomtechnikai táblák kihelyezése).
Ajánlatkérő a teljes nettó ellenszolgáltatás 1%-ának megfelelő összegű tartalékkeretet köt ki valamennyi részben. Részletesen a szerződéstervezetben.
Budapest, XXI. kerület, 11. zóna
Lot No: 8
Budapest, XXI. kerület, 11. zóna: Tihanyi utca - Szentmiklósi út - Királyerdő út
Harmatos utca (Szellős utca - Damjanich J. út) 97,88 fm-en:
- önkormányzati tulajdonú belterületi, valamint a közigazgatási határán található és ezekhez közvetlenül kapcsolódó szilárd burkolat nélküli utak szilárd burkolattal történő ellátása,
Ajánlatkérő a teljes nettó ellenszolgáltatás 5 %-ának megfelelő összegű tartalékkeretet köt ki. Részletesen a szerződéstervezetben.
Varjú utca (Ölyv utca - Mátra utca) 175,82 fm-en:
Móri utca (Királyhágó utca
Lot No: 11
Móri utca (Királyhágó utca - Királyerdő út) 90,94 fm-en:
Ajánlatkérő a teljes nettó ellenszolgáltatás 3%-ának megfelelő összegű tartalékkeretet köt ki. Részletesen a szerződéstervezetben. A feladatok részletesen a műszaki leírásban.
Zsilvölgyi út (Kökörcsin utca
Lot No: 12
Zsilvölgyi út I-II. (Kökörcsin utca - Damjanich J. út) 375 fm + 157,9 fm-en:
- a forgalomtechnikai létesítményeknek és a közlekedésbiztonsági elemeknek a költsége
Ajánlatkérő a teljes nettó ellenszolgáltatás 3%-ának megfelelő összegű tartalékkeretet köt ki. Részletesen a szerződéstervezetben.