Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani DRDP CLUJ - Lot 1 – SDN Cluj, Lot 2 – SDN Bistrita, Lot 3 – SDN Oradea, Lot 4 – SDN Baia Mare, Lot 5 – SDN Alba, Lot 6 – SDN Satu Mare, Lot 7 – SDN Zalau, Lot 8 – Sectia Autostrada A3, Lot 9 – DRDP Cluj Central
Reference number: 5
II.1.2)Main CPV code45262600 Miscellaneous special-trade construction work
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 9 – DRDP Cluj Central
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)45262600 Miscellaneous special-trade construction work
45232460 Sanitary works
45453000 Overhaul and refurbishment work
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 8 – Sectia Autostrada A3
Lot No: 8
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 7 – SDN Zalau
Lot No: 7
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 2 – SDN Bistrita
Lot No: 2
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 3 – SDN Oradea
Lot No: 3
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 6 – SDN Satu Mare
Lot No: 6
Acord – cadru „Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani, din administrarea DRDP CLUJ: Lot 1 – SDN Cluj
Lot No: 1
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 4 – SDN Baia Mare
Lot No: 4
Acord – cadru “Intretinere cladiri si facilitati necesare intretinerii drumurilor pentru 4 ani” DRDP CLUJ: Lot 5 – SDN Alba
Lot No: 5