Usługi - 314954-2021
Submission deadline has been amended by:  354658-2021
Polska-Mircze: Usługi związane z odpadami
2021/S 119-314954
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie
Numer referencyjny: GZK/271/2/6/2021
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 – Inne niewymienione odpady, powstałe po procesie biologicznego kompostowania oraz stabilizacji odpadu o kodzie 19 12 12 (frakcja podsitowa 0–80 mm) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90511000 Usługi wywozu odpadów
90512000 Usługi transportu odpadów
90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
90514000 Usługi recyklingu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia:
4.2. Szacowana ilość odpadów w okresie realizacji umowy będzie wynosiła do 4 000 Mg. Ilość ta została określona na potrzeby wykonania oszacowania wartości zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości odbieranych odpadów bez prawa do dochodzenia roszczeń. Minimalna gwarantowana ilość odpadu wynosi 1 000 Mg. Rzeczywista ilość odpadów przewidzianych do odbioru wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
4.3. Odpad przygotowany będzie w postaci luźnej. Parametry jakościowe odpadu o kodzie 19 05 99 zostały określone w wyniku badania przeprowadzonego przez akredytowane laboratorium i mają charakter poglądowy. Odebrane partie materiału mogą różnić się co do wartości podanych, a jakiekolwiek różnice nie będą stanowiły podstaw roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
4.4. Odbiór odpadów odbywał się będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 22.00 z terenu Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie, 22-530 Mircze, Łasków 69 transportem własnym Wykonawcy. Zamawiający zapewnia załadunek odpadów. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie się odbywało na wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie, Łasków 69 i będzie potwierdzane kwitem wagowym z systemu wagowego oraz wygenerowanym potwierdzeniem z systemu BDO.
4.5. Każdy transport odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie ewidencjonowany w systemie wagowym Zamawiającego oraz w systemie BDO.
4.6. Po zakończeniu każdego miesiąca Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcy bilans ważeń pochodzący z programu komputerowego obsługującego system wagowy w ZZO w Łaskowie.
4.7. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 779 ze zm.).
4.8. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.