We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Works - 31497-2022
Česko-Ostrava: Stavební úpravy školních budov
2022/S 015-031497
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Infrastruktura ZŠ - ZŠO, Ostrčilova 10 - Inovace - stavební část
II.1.2)Hlavní kód CPV
45214200 Stavební úpravy školních budov
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je modernizace odborné učebny fyziky ve 2.NP, chemie ve 3.NP a jejich kabinetů vč. skladu chemie, a stavební úpravy v nich, které spočívají v jednoúrovňových bezbariérových podlahách, nových rozvodech elektro a části zdravotechniky a dvou vestavěných skříních. Další úpravy se týkají cvičné kuchyně a přilehlé učebny v 1. PP, které představují nové dispoziční uspořádání, nový bezbariérový vstup, nové podlahy, úpravy rozvodů ZTI a elektro a dodávku a instalaci 3 ks kuchyňských linek (jedna sestava v úpravě pro imobilní). Součásti stavby bude vysázení zeleně solitérními keři zimostrázu a stromy (hrušeň, švestka a jabloň).
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Část č.: 01
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: