Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Endoskoptørre- og opbevaringsskabe, enkelt siddet og gennemstiks typer
Referenznummer der Bekanntmachung: 23031809
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Region Hovedstaden agter at indgå kontrakt om levering af tolv (12) Endoskoptørre- og opbevaringsskabe, 4 stk. gennemstiks og 8 stk. enkeltsiddet, model endoDRY fra Medivator / Santax, til Herlev Hospital.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: