Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ACHIZITIE COMSUMABILE MEDICALE 2
Referenznummer der Bekanntmachung: 4026712_2020_PAAPD1120393
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Obiectul contractului de furnizare constă în achiziția de Consumabile Medicale și livrarea acestora catre sectia ATI din
cadrul Spitalului Județean de Urgență Tulcea în contextul necesității dotării autorității contractante cu astfel de Consumabile
Medicale, pe fondul bunei desfășurări a activității în cadrul Spitalului De Urgență Tulcea prin aplicarea unei proceduri de licitație
deschisă cu faza finală de licitație electronică în urma căreia se va încheia un acord cadru pe 48 de luni cu ocupanții primelor trei
locuri declarați câștigători.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CATETERE COMPATIBILE CU APARATUL DE HEMOFILTRARE ACUTI HF-440
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de Consumabile Medicale și livrarea acestora
catre sectia ATI din cadrul Spitalului Județean de Urgență Tulcea , acord cadru ce se va incheia pe o perioada de 48 de luni, cu trei
operatori economici.
Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru sunt prevazute in cadrul caietului de sarcini- parte a documentatie de atribuire.
Cantitatile minime si maxime ale contractractelor subsecvente sunt prevazute in cadrul caietului de sarcini- parte a documentatie
de atribuire.
CONSUMABILE PENTRU DIALIZA RENALA COMPATIBILE CU APARATUL DE HEMOFILTRARE ACUTI HF-440
Los-Nr.: 1