Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemioterapii wraz z montażem .
Referenznummer der Bekanntmachung: DL-271-10
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemioterapii
wraz z montażem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 do SWZ o przeprowadzenie postępowania przetargowego.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
wraz z montażem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 do wniosku o przeprowadzenie postępowania przetargowego