Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Staidéar maidir le hÁrachas Slánaíochta Gairmiúla le haghaidh Soláthróirí Seirbhísí (faoin Treoir um Sheirbhísí)
Uimhir thagartha: 753/PP/GRO/IMA/19/1131/10986
II.1.2)Príomhchód CPV79411000 General management consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é an cuspóir tuilleadh faisnéise a fháil faoi cheanglais náisiúnta maidir le hárachas slánaíochta gairmiúla i roinnt earnálacha seirbhísí, agus faoi thionchar na gceanglas sin ar fheidhmiú an mhargaidh aonair i seirbhísí.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 200 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētījums par pakalpojumu sniedzējiem paredzētu profesionālās darbības apdrošināšanu (saskaņā ar Pakalpojumu direktīvu)
II.1.2)Galvenās CPV kods79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Mērķis ir iegūt papildu informāciju par valstu prasībām saistībā ar profesionālās darbības apdrošināšanu vairākās pakalpojumu jomās, kā arī šo prasību ietekmi uz vienotā pakalpojumu tirgus darbību.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Studie om yrkesansvarsförsäkring för tjänsteleverantörer (inom ramen för tjänstedirektivet)
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79411000 Allmän organisationsrådgivning
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet är att erhålla ytterligare information om nationella krav avseende yrkesansvarsförsäkring i ett antal tjänstesektorer samt om påverkan av dessa krav på den enskilda tjänstemarknadens funktion.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 200 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: