VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: IV.2.2
Stelle des zu berichtigenden Textes: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje, dátum, helyi idő
Anstatt:
Tag: 09/06/2022
Ortszeit: 10:00
muss es heißen:
Tag: 17/06/2022
2. A közbeszerzési dokumentumok elektronikus elérésének helye ld. jelen felhívás I/3. pont. (az eljárás EKR azonosítója: EKR000392022022).
5. AT ajánlatában köteles egységes európai közbeszerzési dok-ot benyújtani. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 2. § (5) bek-re figyelemmel AK rögzíti, hogy az alkalmassági követelmények előzetes igazolására elfogadja az érintett gazdasági szereplő egyszerű nyilatkozatát.