Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A 2017. évi 17. FINA Világbajnokság kommunikációjához kapcsolódó komplex rendezvényszervezési feladatok teljes körű ellátása. Vállalkozási keretszerződés.
II.1.2)Fő CPV-kód79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)79952100 Kulturálisesemény-szervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Az 2017. évi 17. FINA Világbajnokság kommunikációjához kapcsolódó komplex rendezvényszervezési feladatok – kivéve nyitó és zárórendezvény – teljes körű ellátása, ide értve a Világbajnokságot megelőző felvezető rendezvények, valamint a Világbajnokság és az azt követő Masters Világbajnokság ideje alatt, FINA előírások szerint biztosítandó Market Street-ek üzemeltetése, rendezvényeinek biztosítása, programszervezése, sportprezentációs feladatok ellátása.