Bekanntmachung vergebener Aufträge in den Bereichen Verteidigung und Sicherheit
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
Dostawa opóźniaczy zapłonu ZW-7G
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungLieferauftrag
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: 3 Regionalna Baza Logistyczna – Skład Stawy, 08-530 Dęblin
NUTS-Code PL Polska
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2023-2024 opóźniaczy zapłonu ZW-7G:
- w roku 2023 - 30 000 szt.
- w roku 2024 - 12 000 szt.
2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy,które zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
3. System zarządzania jakością wykonawcy musi być zgodny z PN-EN ISO 9001:2015. Przedmiot zamówienia będzie podlegał nadzorowaniu jakości realizowanemu przez RPW zgodnie z AQAP 2131 wydanie C wersja 1.
4. Przedmiot zamówienia podlega ocenie zgodności z wymogami dokumentacji technicznej na podstawie zapisów ustawy z dnia 17 listopada 2006 r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności państwa (Dz. U. Nr 235, poz. 1700 z późn. zm.) oraz na podstawie zapisów § 4 ust. 1 grupa 3 poz. 2 Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z 29 stycznia 2013r. (z późn. zm.) w sprawie szczegółowego wykazu wyrobów podlegających ocenie zgodności oraz sposobu i trybu przeprowadzania oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności państwa (Dz. U. z 2021 ., poz. 1628 t.j. z późn. zm.) w trybie I (pierwszym).
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 15551200.00 PLN
ohne MwSt