Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reactivi de laborator 3 loturi
Referenznummer der Bekanntmachung: 4318075_2023_PAAPD1394335
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Reactivi de laborator - 3 loturi
LOT 1 - REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE BIOCHIMIE USCATA FUJI NX 500
LOT 2 - Kituri VTM
LOT 3 - TEST RAPID GRIPA A+B
Numar de zile pana la care sepot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:20 zile
Termenul limita in care autoritatea contractante va raspunde solicitarilor de clarificari in mod clar si complet - in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOTUL 1 - REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE BIOCHIMIE USCATA FUJI NX 500
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
LOTUL 1 - REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE BIOCHIMIE USCATA FUJI NX 500 conform caietului de sarcini
TOT 3 - TEST RAPID GRIPA A+B
Los-Nr.: 3
TOT 3 - TEST RAPID GRIPA A+B - conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
LOT 2 - Kituri VTM - conform caietului de sarcini