Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE AUTOSPECIALĂ STINGERE INCENDII în cadrul proiectului ” CREȘTEREA CAPACITĂȚII DE INTERVENȚIE ÎN SITUAȚII DE URGENȚĂ ÎN COMUNA CHILIA VECHE, JUDEȚUL TULCEA", cod SMIS 156235
Referenznummer der Bekanntmachung: 4508738_2023_156235
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Obiectul contractului il constituie achizitia unei autospeciale stingere incendii pentru Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta al comunei Chilia Veche, in cadrul proiectului „CREȘTEREA CAPACITĂȚII DE INTERVENȚIE ÎN SITUAȚII DE URGENȚĂ ÎN COMUNA CHILIA VECHE, JUDEȚUL TULCEA” cod SMIS 156235.
Sursele de finantare ale contractului ce urmează a fi atribuit sunt asigurate din POPAM 2014-2020.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 20 zile.
Numarul de zile pana la care autoritatea contractanta raspunde la clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 15 zile.