Dienstleistungen - 315793-2023
Polen-Bydgoszcz: Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
2023/S 101-315793
Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług medycznych - badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Toruniu oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Referenznummer der Bekanntmachung: SZPiFP-35-23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Toruniu oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. Zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych
został określony przez Zamawiającego :
1) w formularzu cenowym
2) w projektowanych postanowieniach umowy
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych - badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Toruniu oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego: szacunkowa ilość badań psychiatrycznych osób zatrzymanych - 300,
Szczegółowy zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego :