Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lot 1: Soluție de asigurare a securității rețelei locale a BNM și a interacțiunii cu rețeaua Internet
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32400000 Netzwerke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Soluție de asigurare a securității rețelei locale a BNM și a interacțiunii cu rețeaua Internet
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 461 388.33 MDL
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Echipament de securitate a rețelei de tip 1;
Echipament de securitate a rețelei de tip 2;
Echipament de securitate a rețelei de tip 3;
Echipament de securitate a rețelei de tip 4;
Comutator de rețea;
Dispozitiv de rețea WiFi de tip AP;
Soluție de gestiune a accesului securizat pentru stațiile de lucru;
Soluție de gestiune a autorizării în rețeaua securizată;
Soluție de gestiune și operare centralizată a dispozitivelor de rețea;
Soluție de gestiune, analiză și raportare pe baza jurnalelor de rețea;
Soluție de control al accesului la rețea.