Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: E VV 1/2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom, prema predviđenim (okvirnim) količinama iskazanim u troškovniku koji je priložen ovoj dokumentaciji, a sve sukladno navedenim tehničkim karakteristikama i važećim minimalnim standardima u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi u skladu sa Zakonima, Pravilnicima, Uredbama i ostalim propisima koji reguliraju tržište opskrbe električne energije te ostalim traženim uvjetima navedenim u dokumentaciji o nabavi.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09310000 Elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom, prema predviđenim (okvirnim) količinama iskazanim u troškovniku, a sve sukladno navedenim tehničkim karakteristikama i važećim minimalnim standardima u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi u skladu sa Zakonima, Pravilnicima, Uredbama i ostalim propisima koji reguliraju tržište opskrbe električne energije te ostalim traženim uvjetima navedenim u dokumentaciji o nabavi.