Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Schoonmaakdienstverlening t.b.v. extra in te zetten locatie(s) tijdens crisissituaties en andere grootschalige acties
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor de schoonmaakdienstverlening ten behoeve van extra in te zetten locatie(s) tijdens crisissituaties en grootschalige acties voor GGD Twente willen we één leverancier contracteren. Onderdelen van het contract zijn: schoonmaak en op afroep glasbewassing en vloeronderhoud.