Leveringen - 316053-2023
Polen-Bełżyce: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
2023/S 101-316053
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Leveringen
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Bełżyce oraz jednostek podległych (zakup energii, bez dystrybucji)
Referentienummer: ZP.271/07/23/D/PN/MW
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
II.1.4)Korte beschrijving:
Dostarczanie energii elektrycznej będzie się odbywać na podstawie umowy sprzedaży (bez dystrybucji) i będzie wykonywana zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Prawo zamówień publicznych, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie.
Planowane jest, że Gmina Bełżyce zawrze jedną umowę, w imieniu własnym oraz na rzecz jednostek podległych.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Część II zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
09310000 Elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Część II zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b do SWZ:
1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. wynosi 3 373 062,00 kWh.
2) Szacunkowa wartość zamówienia w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. wynosi 3.373.062,00 zł.
3) Wykonanie czynności wynikających z pełnomocnictwa, stanowiącego zał. nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (zał. nr 4.1 do SWZ), w szczególności Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartej z Wykonawcą umowy sprzedaży energii elektrycznej, składania oświadczeń woli oraz ustalania w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych informacji w zakresie wypowiadania dotychczas obowiązującej umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji (umowa kompleksowa), reprezentowania Zamawiającego przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych z zawarciem umowy o świadczenie usług dystrybucji.