Dienstleistungen - 316070-2023
Tschechien-Horní Planá: Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
2023/S 101-316070
Zuschlagsbekanntmachung – Konzession
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury města Horní Planá
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem koncesního řízení je zajištění bezpečného a plynulého provozování vodohospodářského majetku po roce 2022, a to v souladu s národní legislativou, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 89 275 350.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Diese Konzession ist in Lose aufgeteilt: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Popis provozovaného Vodohospodářského majetku a jeho provozování i místa plnění je uveden v příloze C zadávací dokumentace a v příloze č. 2 návrhu Koncesní smlouvy a celkové situace provozovaných vodovodů a kanalizací, které tvoří přílohu E zadávací dokumentace. Rozsah provozovaného Vodohospodářského majetku je zřejmý z vybraných údajů majetkové a provozní evidence, které tvoří přílohu C zadávací dokumentace. Doba provozování je stanovena na 10 let, počínaje 1.1.2023.