Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Opracowanie dokumentacji i uzyskanie decyzji niezbędnych do realizacji inwestycji: „Rozbudowa centrum produkcji zielonej energii z wykorzystaniem GOZ na oczyszczalni ścieków w Tychach, dla łagodzenia zmian klimatu”
Referenznummer der Bekanntmachung: EU/AN/dokumentacja_projektowa_GOZ_OŚ/10/03/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji i uzyskanie decyzji niezbędnych do realizacji
inwestycji: „Rozbudowa centrum produkcji zielonej energii z wykorzystaniem GOZ na oczyszczalni ścieków w Tychach, dla łagodzenia zmian klimatu”. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ.