Lieferungen - 316217-2023
Polen-Bystrzyca Kłodzka: Zuschlagstoffe
2023/S 101-316217
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa kruszyw na budowę drogi w Leśnictwie Kaczorów
Referenznummer der Bekanntmachung: A.270.09.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
14212200 Zuschlagstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą przez Wykonawcę: a. Kruszywa typu kliniec 4/31,5 w ilości 4 500 ton b. Kruszywa typu tłuczeń kamienny 31,5-63 w ilości 9 700 ton c. Kamienia hydrotechnicznego w wielkości oczek mieszczących się w przedziale od 80 – 150 mm w ilości 8 700 ton d. Miału kamiennego o frakcji w przedziale 0-4 do 0-8 w ilości 320 ton e. Mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 370 ton
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą przez Wykonawcę: a. Kruszywa typu kliniec 4/31,5 w ilości 4 500 ton b. Kruszywa typu tłuczeń kamienny 31,5-63 w ilości 9 700 ton c. Kamienia hydrotechnicznego w wielkości oczek mieszczących się w przedziale od 80 – 150 mm w ilości 8 700 ton d. Miału kamiennego o frakcji w przedziale 0-4 do 0-8 w ilości 320 ton e. Mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 370 ton