Dienstleistungen - 316433-2023
Polen-Tarnowskie Góry: Reinigungsdienste
2023/S 101-316433
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KOMPLEKSOWA USŁUGA SPRZĄTANIA W WIELOSPECJALISTYCZNYM SZPITALU POWIATOWYM S.A. W TARNOWSKICH GÓRACH
Referenznummer der Bekanntmachung: WSP-DZP-2100-7/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania pomieszczeń szpitalnych o łącznej powierzchni 13 704,92 m2 w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz przy ul. Opolskiej 21.
2. Wykaz powierzchni przeznaczonych do sprzątania:
• Budynek główny wraz z budynkiem oddziału psychiatrii przy ul. Pyskowickiej – 12 323,29 m2
• Budynek administracji przy ul. Pyskowickiej – 807,40 m2
• Budynki przy ul. Opolskiej 21 – 574,23 m2
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A., ul. Pyskowicka 47-51; ul. Opolska 21; 42-612 Tarnowskie Góry