Lieferungen - 316489-2023
Rumänien-București: Medizinische Verbrauchsartikel
2023/S 101-316489
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Catetere venoase
Referenznummer der Bekanntmachung: 4505332202331
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile
Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor va fi in a 11-a zi
inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 8 452 800.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatile minime si maxime aferente contractelor subsecvente/acordurilor cadru precum si valorile totale rezultate se regasesc
in Documentatia de atribuire -> Sectiunea: Caiet de sarcini - Subsectiunea 3.4.1 Servicii si produse solicitate -> 3.4.1.1Denumirea
serviciilor si produselor, cantitati si valori estimate