Konzessionsbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/23/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Επιλογή παραχωρησιούχου για την ανάπτυξη, εγκατάσταση και συντήρηση τής Εθνικής Βάσης Δεδομένων Αναφοράς για την Φορητότητα (Ε.Β.Δ.Α.Φ.), και την λειτουργία και διαχείριση αυτής για χρονικό διάστημα 5 ετών.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72320000 Datenbankdienste
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenDiese Konzession ist in Lose aufgeteilt: nein
II.2)Beschreibung