Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/25/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Rammeaftale om levering af træsveller
II.1.2)Hoved-CPV-kode34000000 Transportudstyr og transporthjælpemidler
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbuddet vedrører indkøb af træsveller af egetræ, herunder strækningssveller samt sporskiftesveller, til Lokaltog.