Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Undersøgelse vedrørende den fælles landbrugspolitiks civildialog-grupper — Analyse af EU's beslutningstagning
Sagsnr.: AGRI-2018-EVAL-03
II.1.2)Hoved-CPV-kode79310000 Markedsanalyse
II.1.4)Kort beskrivelse:
Undersøgelse vedrørende civildialog-gruppernes bidrag til kontakt med interessenter
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 450 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)77100000 Tjenesteydelser inden for landbrug
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Den ordregivende myndighed ønsker at indgå en kontrakt med en enkelt kontrahent med henblik på at udføre en undersøgelse vedrørende den fælles landbrugspolitiks civildialog-grupper — Analyse af EU's beslutningstagning.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderzoek naar de burgerdialooggroepen voor het GLB – analyse van de EU-beleidsvorming.
Referentienummer: AGRI-2018-EVAL-03
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
II.1.4)Korte beschrijving:
Onderzoek dat analyseert in welke mate de burgerdialooggroepen bijdragen aan het in contact treden met belanghebbenden.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 450 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77100000 Diensten voor de landbouw
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten met een enkele contractant met het oog op de voltooiing van een onderzoek naar de burgerdialooggroepen voor het GLB – analyse van de EU-beleidsvorming.