2. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu Zamawiający żąda następującychdokumentów (art. 25 ust 1 pkt 1 Ustawy prawo zamówień publicznych):
2.1. wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływemterminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz zpodaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostaływykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie,w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego iprawidłowo ukończone. Formularz wraz z wykazem robót zostanie przesłany wykonawcy wraz z wezwaniemZamawiającego, o którym mowa w pkt 7.3 SIWZ.
2. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 13, 14 i 21 Ustawy orazodnośnie skazania za wykroczenie na karę aresztu w zakresie określonym przez Zamawiającego na podstawieart. 24 ust 5 pkt 5 i 6 Ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofertalbo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu;